o nas

historia

Nowy dom w Milanówku

Nowy dom w Milanówku dla naszej rodziny to było wyzwanie! W atrakcyjnych lokalizacjach dostępne były domy do generalnego remontu lub do rozbiórki. Zazwyczaj problematyczny okazywał się układ wnętrz odstających od nowoczesnych standardów. Odstraszała bryła budynku, okna nie dawały wystarczającej ilości światła, do tego wilgoć i grzyb na ścianach. W większości starych budynków należało wzmocnić fundamenty, wymienić drewniany strop, dach, tynki, wszystkie instalacje, podłogi, okna, drzwi, etc... Ze względu na rozległy zakres prac i zakryte pod tynkami "niespodzianki", koszty remontu były bardzo trudne do oszacowania.

W okolicy było co prawda wiele nowych domów, ale były to bliźniaki nie zapewniające prywatności. Należy podkreślić, że wszystkie nowe domy znajdowały się na peryferiach miasta.

Bezowocne poszukiwania skłoniły nas do decyzji - budujemy. I tak nasz nowy dom w Milanówku zbudowaliśmy sami.

Historia ta była inspiracją do stworzenia spółki Literacka Development, a cel był prosty - budować nowe domy w centrum willowego Milanówka. Domy, z których każdy będzie nowoczesny, piękny i funkcjonalny, nowy dom w Milanówku w najlepszej lokalizacji, w samym sercu miasta ogrodu.

nowy dom w Milanówku - dom w centrum Milanówka
nasz nowy dom w Milanówku - podjazd
nasz nowy dom w Milanówku

o firmie

Nowy dom w Milanówku

Spółka Literacka Development bazuje na długoletnich doświadczeniach swoich wspólników w zarządzaniu projektami. Doświadczenia zdobyliśmy w największych międzynarodowych korporacjach, oraz mniejszych firmach działających na rynku nieruchomości komercyjnych i mieszkaniowych.

Współpracujemy ze sprawdzonymi osobiście dostawcami materiałów i usług. Cechuje nas profesjonalizm, uczciwość i indywidualne podejście do Klienta.

Zależy nam aby budowane przez nas domy były nowoczesne i piękne oraz by wpisywały się w unikatowy styl Milanówka poprawiając równocześnie jego estetykę. Bezkompromisowo podchodzimy do procesu budowy i stosowanych materiałów aby nasze domy były solidne i trwałe. Przede wszystkim dbamy o to aby nasze nowe domy zapewniały prestiż, bezpieczeństwo, komfort i satysfakcję naszych Klientów.

Zawsze chcemy być dumni z efektów naszej pracy, ponieważ wszyscy mieszkamy w Milanówku i w przyszłości będziemy spotykać się w sklepie, na targu, u znajomych czy na ulicy, a to zobowiązuje.

nasi partnerzy

color
http://literacka.eu/wp-content/themes/hazel-theme-files/
http://literacka.eu/
#d8d8d8
style1
paged
Loading posts...
//
#
on
none
loading
#
Sort Gallery
on
yes
yes
on
off
off