O NAS

Spółka Literacka Development bazuje na doświadczeniach wspólników, zdobywanych przy zarządzaniu projektami w największych międzynarodowych korporacjach, oraz mniejszych firmach działających na rynku nieruchomości komercyjnych i mieszkaniowych. Znalezienie domów dla naszych rodzin skłoniło nas do ich samodzielnej budowy, ponieważ w atrakcyjnych lokalizacjach dostępne były jedynie domy wymagające generalnego remontu lub rozbiórki.

Historia ta była inspiracją do stworzenia spółki Literacka Development, a cel był prosty - nowoczesne, solidne i funkcjonalne nowe domy w najlepszych lokalizacjach.

nasze domy w Milanówku - dom w centrum Milanówka
dom pod Warszawą podjazd
nasze domy w Milanówku

Współpracujemy ze sprawdzonymi osobiście dostawcami materiałów i usług. Cechuje nas profesjonalizm, uczciwość i indywidualne podejście do Klienta. Zależy nam aby budowane domy wpisywały się w styl Milanówka poprawiając jego estetykę i zapewniając komfort dla naszych Klientów. Zawsze chcemy być dumni z naszych domów, ponieważ wszyscy mieszkamy w Milanówku i w przyszłości będziemy spotykać się w sklepie, na targu, u znajomych czy na ulicy, a to zobowiązuje.

NASI PARTNERZY

color
http://literacka.eu/wp-content/themes/hazel-theme-files/
http://literacka.eu/
#d8d8d8
style1
paged
Loading posts...
//
#
on
none
loading
#
Sort Gallery
on
yes
yes
on
off
off